درباره ما

تولیدی آوای تحریر با 29 سال فعالیت مستمر و پویا، دوستدار محیط زیست؛ دارای بیشترین تنوع کالایی می‌باشد. برند آوای تحریر به عنوان برندی پویا بی‌وقفه در حال رشد و تکامل است، پیشینه‌ی مجموعه‌ای که امروز به نام “آوای تحریر” می‌شناسیم به سال 1370 برمی‌گردد؛ به کارگاه کوچکی که در ابتدا با هدف تولید دفترهای مدرسه‌ای راه اندازی شده بود. اما رفته رفته، بر اساس نیاز بازار در کنار دفاتر تحصیلی شروع به تولیدات کالا های متنوعی مانند تخته شاسی، کلاسور، یادداشت، جامدادی، انواع شابلون، خط کش و … با برند‌های TAT و E&P نمود.
در همین راستا در سال 1398 خط تولید مداد و مدادرنگی پلیمری با برند LINDEN، را نیز راه اندازی نمود که برای تولید این مداد ها هیچ درختی قطع نخواهد شد؛ تجزیه پذیر هستند و به چرخه محیط زیست بر می‌گردند.
همچنین در سال 1399 با تولید مجموعه ای از هدایای تبلیغاتی، کاربردی و کادوئی با برند DORNIKA در بسته بندی های خاص و شکیل خاطرهای خوش و تجربه ای منحصر به فرد برای مشتریان و مخاطبان خود خلق نمود.
ساختار مدیریتی این مجموعه همواره بر آن است تا با هم‌سویی با استاندارد های بین‌المللی مطابق با نیازهای مشتریان و توجه به کیفیت و نوآوری، محصولات خود را ارائه دهد.
مجموعه آوای تحریر در این مسیر موفق به دریافت گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت (ISO 9001:2015) و رضایتمندی مشتری (ISO10002:2018) از شرکت DNW اتریش می‌باشد.

خط مشی اخلاقی در قبال مشتریان:

  •  ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان
  •  اطلاع رسانی شفاف، به موقع، دقیق و کامل و ارائه مشاوره موثر
  • سرعت، دقت و کیفیت در ارائه خدمات و تحویل کالا، پایبندی به تعهدات، به ویژه در قیمت و تحویل به موقع و بی عیب و نقص
  • فرهنگ پاسخگو بودن در مقابل مشتری
  • قانون پذیری و پایبندی به استانداردهای زیست محیطی
  • پذیرش هرگونه انتقاد، اظهارنظر و پیشنهاد